| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Aveti idee daca mai continua Black Clover?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stie nimeni, pentru ca nu se stie daca mai sunt bani, sa se poata platii licenta pentru difuzarea lui.

| Băiatulvirgin a răspuns:

Sunt în Germania și sufăr amarnic

| verox a răspuns:

Salut, da, seria in sine teoretic nu./ din pacate... insa o sa vina un film care teoretic e continuarea.\

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru verox):

Am auzit asta de la un var, dar mi-a venit greu sa cred si mi-a fost si sila sa caut la momentul acela.Pacat,chair mi-as fi dorit sa continue seria

| verox a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Da, btw, imi cer scuze daca scriu gresit pentru ca scriu cu mana stangarolling on the floor daca nu te-ai prins la ce m-am referit acolo. teoretic o sa continuie cu un film care arata ep 171 si da. daca ei asa au decis.