| MrBlueEnergy a întrebat:

Bancul vostru preferat happy

5 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Pe un fund de lac 4 ochi priveste, Ce sa este oare? Este doua pesterolling on the floor

| 211wasgnij a răspuns:

Un automobilist este oprit de un politist. Agentul ii spune ca a depasit limita de viteza, ii cere carnetul si citeste: -O... domnul Lucian Blaga. Poftiti carnetul inapoi si va rog sa ma scuzati. Soferul: -Dar ce s-a intamplat? Politistul: -Ehh... mai citim si noi.

| Nov a răspuns:

-Bunico mi-ai vazut cutia cu pastile pe care scria Extasy?
-Lasa pastilele, tu ai vazut dragonu ala din bucatarie? rolling on the floor

| LetyPayne a răspuns:

Bula tradu in engleza "Pisica a cazut in apa si s-a inecat."
Bula:
- E foarte simplu doamna profesoara…"The cat catapultum in water glugluglu and no more miau miau.

| FlavDinNou a răspuns:

Ea: Doua bufnite pe o creaca!
(deja incepuse sa rada)
Ea: Una catre cealalata: Buhuhu!
(pauza publicitara aproape un minut in care se uita la mine si se scarpina in cap)
Ea: Buhuhu. buhuhu. am uitat bancul (cu o fata din aia dulce da totusi)
Noi eram deja pe sub masa de ras.
Eu: Buhuhu pe **** matii ca m-ai speriat!
Ea: Mr. esti rau! De ce ma injuri?