| Kaido a întrebat:

Buna am 15 ani si sunt un fan foarte mare al animeurilor.
Cele care miau plecut cel mai mult au fost: Bleach, Dragon Ball,
Death Note, Sword Art Online, One Piece, Hunter x Hunter, Fairy Tail, Akame ga kill, Atack on Titan si multe altele.
Cei care sunt fani de animeuri imi pot recomanda si mie niste animeuri care v-au placut foarte tare? Dar va rog sa puneti numai serii vazute de voi nu serii care scrie pe internet ca sunt tari.
Am vazut foarte multe animeuri si nu prea mai am idei. Animeurile sa fie de genul celor de mai sus.
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Code Geass
Ao No Exorcist
Katekyo Hitman Reborn
Darker than black
Akame ga Kill!
Arcana Famiglia
Another
Angel Beats!
Soul Eater
Zetman

| Kaido explică (pentru anonim_4396):

Akame ga kill l-am vazut.
Dar pe restul o sa le incerc

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singurul anime care chiar mi-a placut a fost Vampire Knght.Ti-l recomand, merita.

| Croampa a răspuns:

Highschool dxd, highschool dxd new, naruto si naruto shippuden. happy
Bleach e tare de asemenea, nu l-am terminat dar mi se pare super. big grin
Si scuze pentru ca nu am dat mai multe dar cam atat am vazut...

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Naruto! Cum ai putut uita de Naruto?
In fine :

Fruits Basket
Ao No Exorcist
Naruto- Naruto Shippuden
Nobunaga The Fool
DN Angel
Acel World
Suffle!
Sword Art Online
Vampire Knight
Aku no Hana
Ao Haru Ride
Free
Clannad
Munto TV
Date A Live
This Is a ZOMBIE?
Inu x Buku SS
Special A
Akame ga Kill!

FUNDITA?! :3 big grin

| Kaido explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Am vazut si Naruto dar nu ma mai uit

| Mirunikuuu a răspuns:

Code Geass
Ao No Exorcist
Highschool DxD
Highschool of the Dead
Inuyasha
Baka to Test to Shoukanjuu
Blood-C
Hakuouki
Hellsing
Kannazuki no Miko
Kuroshitsuji
Kuroshitsuji II
Kyoshiro To Towa No Sora
Naruto
Naruto Shippuden
Shakugan no Shana
Shakugan no Shana II
Shakugan no Shana S

Cam cred ca astea-s cam de genul celor de mai sus. Nu mai retin... Le-am vazut de mult. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Yukinachan a răspuns:

Uita-te la Tokyo Ghoul happy e foarte marfa anime-ul happy

| catalinaco9 a răspuns:

Un anime tare mai este si Naruto, Amnesia, Accel World.
Uite un site cu mai multe animeuri:
www.animekage.com
www.animekage.org (sunt diferite au animeuri diferite chiar daca este la fel pagina o sa vezi)