| puppetmaster a întrebat:

am auzit ca a aparut al doilea sezon din kuroshitjuji. este adevarat?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Este al 2-lea sezon şi al 3-lea de mult apărute.

| puppetmaster explică (pentru BlackRaven45):

Kuroshitsuji book of circus este al treilea sezon?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru puppetmaster):

Dap. Dar e o serie foarte încurcată. Trebuie să vezi toate sezoanele aşa:
-S1 *până la ep 15*
-S3
-S1 *restul episoadelor*
-OVA Book of Murder
-S2
-Restul OVA-urilor

| puppetmaster explică (pentru BlackRaven45):

Pai stai asa, trebuie sa vad sezonul 3 inainte sa vad sezonul 2? cum naiba vine asta? eu deja am vazut sezonul 1, 2 si OVA-urile. ce naiba e asta ca nu inteleg!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru puppetmaster):

Eu ţi-am spus că e încurcat rău. E ca şi cum autorii anime-ului nu au văzut deloc anime-ul. Doar le-a povestit cineva. Adică după ce că anime-ul are multe lipsuri şi au aberat pe acolo unele faze mai este şi seria încurcată mai rău ca naiba. Se poate viziona şi în oridenea pusă de ei dar e mai naşpa că trebuie să le pui tu singur cap la cap.

| puppetmaster explică (pentru BlackRaven45):

Ok mersi mult!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru puppetmaster):

Cu plăcere!hee hee