| iSaidNo a întrebat:

Buna!Am o intrebare,atat pentru baieti,cat si entru fete.Cum ati vrea s-a fie,cel/cea cu care te casatoresti?laughingAtat fizic cat si moral.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Înainte să pui o întrebare caut-o în bara de mai sus unde scrie *Caută întrebări şi răspunsuri*. S-a mai pus întrebarea de n ori.

| GirlLăvHell a răspuns:

sa arate ca un troll si fizic si moral:3

| Nanami利 a răspuns:

Pai baiatul perfect ar arata ca wiliam levy sau edward cullen din twilight big grin.Si ar fi cum se poarta cei doi in telenovelele si filmele lorbig grinhee hee

| Vickzye a răspuns:

Asa cum e!