| Ando1dul a întrebat:

Intrebare pentru fete.Cum trebuie sa arate baiatul de langa voi? Aspect fizic si moral.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diia29 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza aspectul fizic, aspectul moral thinking da, conteaza, trebuie sa fie intelegator, sa ma iubeasca si sa aiba incredere in mine puppy dog eyes, in fine, asta as vrea eu, dar visele nu devin realitate oh go on

| Sisitta a răspuns:

Fizic:inalt,si destul de simpatic
moral: sa fie sincer cu mine, sa ma inteleaga si sa ma sustina. happy
sa stii ca frumusetea nu conteaza..important sa fie normal.ce folos daca e frumos.

| BrosAcab a răspuns (pentru Sisitta):

Sigur esti urata, mi-am dat seama din "sa stie ca frumusetea nu conteaza"

| lacra1998 a răspuns:

Pai fizic conteaza dar poti sa inveti sa il iubesti totusi moral ar trebui sa fi tandru cu ea si astea sa nu te dai la alte fete si sa nu o pipai prea mult (sa-i pui mana pe sani si pe fund) se simte folosita trebuie sa te comporti bine cu ea sa o bagi in seama sa o inviti afara si sa o faci sa se simta bine (sa o rasfeti nu neaparat cu dulciuri sau chesti din astea prin vorbele tale si comportament ) sunt fata cel putin ca asa ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata succes big grin

| rapidistzu a răspuns (pentru lacra1998):

:*:*:*big grin ai dreptatebig grin

| eugpower a răspuns:

Nu conteaza neaparat aspectul fizic ci sa inveti sa iubesti