| hauszz a întrebat:

Intrebare pentru fete.Cum ati vrea sa arate iubitul vostru?(haine, comportament),( nu fizicchatterbox) multumesc.

3 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fie amuzant,inteligent,sa fie cu capul pe umeri,sa am ce invata de la el,sa ma corecteze cand gresesc,sa fie mereu alaturi de mine indiferent de situatie,sa ma asculte si sa ma inteleaga,si cel mai important trebuie sa fie sincer cu mine si sa stie sa comunice,ca sa putem discuta orice problema am avea.Din punct de vedere al imbracamintii nu ma intereseaza chestia asta prea mult fiindca nu haina face pe om,poate sa se imbrace oricum vrea el,cu mici exceptii desigur, adica chiar nu am de gand sa il vad pe iubitul meu imbracat in cizme de cauciuc, pantaloni de stofa si bluza de trening straight face

| Pacifista a răspuns:

Haine? Sa se-mbrace larg sau ca un skaterblushing. Comportament: sa nu fie un nesimtit,sa stie sa se comporte in public, sa fie un pic zapacit, sa fie romantic si mereu aproape.Frumusetea nu cred ca conteaza prea multhappy,adica important e sa fie un om bunhappy.[bine recunosc,nici sa fie urat, urat, sa fie dragutel).>:d

| mely4you a răspuns:

POI: INTELIGENT FRUMOS HAIOS sa stie cand sa vb si cand sa taca, sa ma asculte si sa luam decizii impreuna ...in schimb haine nu ma intereseAZA sar bine a sp Anet dar nici sa nu fie in ultimul hal imbracat ...pa