| GRoxxu a întrebat:

Am vazut kaichou wa maid-sama! ca anime si acum am inceput sa ma uit la manga dar nu stiu de unde sa incept ..ca episoadele din anime nu au acelasi numar cu cele din manga ...Ma poate ajuta cineva? Mersi!
P.S :

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul episod din anime, al 26-lea, corespunde cu capitolul 32 din manga. Daca vrei poti incepe de la 32 si sa citesti in continuare. Eu am citit manga de la inceput si diferentele sunt foarte mici.

2 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Totul este aproape la fel si in manga si in anime.Nu prea sunt diferente si daca exista sunt foarte nesemnificative. Ultimul episod din anime(26) corespunde cu capitolul 32 si poti citi mai departe.