| MJ4everkingofpop a întrebat:

Buna!
Am vazut la niste prietene ca fac desene anime pe calculator.
Am intrebat-o pe o fata si a spus ca pe nu stiu ce program le fac.
A spus ca are nevoie doar de pozitia corpului si ea ii modifica ochii parul si gura...
Daca stiti ceva va rog sa imi spuneti.

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Anime Studio - daca e animatie
Manga Studio - daca e banda desenata

Poti folosi si PhotoShop

http://miauti.blogspot.ro/

| MadRaven a răspuns:

Cred ca sunt doar poze pe care ele le modifica.
Se gasesc pe net poze in care e doar pozitia corpului si tu ii faci parul, hainele, ochii etc.
Am uitat cum se cheama exact, daca imi amintesc te anunt.
Numai bine!

| Sarai a răspuns:

De ce nu le-ai intrebat p prietenele tale cum se numeste programul? Nu de alta dar l-as vrea si eu happy

| MJ4everkingofpop explică (pentru Sarai):

Pai eu nu ma mai intalnesc cu ele decat vara...si doar atunci le pot intreba...

| Pikagirl a răspuns:

Incearca paint tool sai, descarca-l gratis, se gaseste va fi mai greu la inceput dar cauta pe you tube filmulete cum trebuie sa le faci, eu asta folosesc. Succes!