| ßløñÐa a întrebat:

As vrea sa`mi fac o pagina pe facebook [ stiti oi de care : pe care sa puneti poza, notite, muzica, joculete etc] poate cineva sa ma ajute adica sa`mi dea idei de nume pentru pagina?; x; xpuppy dog eyes

1 răspuns:
| DianaDiii1761b a răspuns:

1) Let's have fun! (poti sa vorbesti in romana cu vizitatorii dar suna mai frumos in engleza si daca pui numele asta puteti juca tot felul de jocuri, de ex, postezi pe wall, sa zicem, selena gomez 3 melodii, si ceilalti trebuie sa raspunda cu melodiile si mai gasesti tu)
2) We can smile together.
3) Jucausii.
Sper ca te-am ajutat :*