| geanny14 a întrebat:

As vrea sa fac impreuna cu doua fete o pagina de facebook unde sa pun notite, imagini, jocuri etc. Dati-mi si mie URGENT idei de nume in engleza daca se poate si traducerea. Funda cea mai buna Idee puppy dog eyes

1 răspuns:
| Lorennna a răspuns:

Statusuri
Sweety love - aici puteti fa ce diferite albume cu diferite imagini si la fiecare imagine sa puneti o poveste. big grin
fashion happy
ca intre fete - aici puteti dezbate diferite probleme ale fetelor gen : am cunoscut un baiat si nu stiu cum sa-i spun ca il plac.
new music big grin -diferite opinii despre vedete, ce melodii mai sunt noi pe piata romaneasca si internationala... cam atat imi vine in minte :* bafta:*