| powerfas a întrebat:

Caut un anime ce l am văzut acum mult timp, dar nu mai stiu cum se numește. Imi amintesc ca este vorba despre o fata dintr o familie mare care se duce la un fel de loc pentru oameni bogati cu puteri magice. Si fiecare persoana importanta are un fel de gardian care trebuie s o protejeze. Stiu ca acolo întâlnește pe cineva despre care afla la urma ca l stia de mică si ca a fost indragostita de el din totdeauna. Ei vorbeau prin scrisori cand erau mici si pe ea a atras o felul lui de a scrie (ceva de genul). Va rog il caut de mult timp

1 răspuns:
| KuranYuuki666666 a răspuns:

Inu x boku ss Asta trebuie sa fie corect l-am vazut si e bun is or sper ca te am ajutat