| larousee a întrebat:

De cateva zile ma chinui sa-mi amintesc numele unui film, vreau sa stiu de acolo numele actritei. filmul l-am vazut acum destul timp. imi amintesc ca o tipa se intalneste la semafor cu un barbat si se cam indragosteste de el, se simte f atrasa de el, il urmareste si ajunge sa plece cu el acasa, se intampla una alta. apoi ajunge sa se mute cu el si incepe sa primeasca de la cineva bilete anonime. stiu ca ea nu avea voie sa deschida o debara/sertar ceva dar pana la urma de curiozitate deschide si el afla. mai era si o sora de-a lui in peisaj. sper sa nu incurc 2 filme intrunu`. pfff ajutor de ma roade curiozitatea. daca nu ma insel filmul e englezesc. ehh si la un moment dat afla numele unei femei din niste scrisori pe care le gaseste si se duce la mama ei acasa unde ii gaseste o fotografie topless asemanatoare cu a ei, facuta de tip. ea se da drept o jurnalista

Răspuns Câştigător
| pink_sunshine a răspuns:

Filmul se numeste killing me softly

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0250468/ asta e filmul pe care il cauti si e un film destul de bun.

http://filmeonlinenoi.net/thriller/killing-me-softly-2002/2100.html aici il poti vedea online

| larousee explică:

Mi-am mai amintit ca tipul e alpinist si scrie o carte, iar la un moment dat vine la ei acasa o tipa sa ii ia interviu.