| MariaPGabriela a întrebat:

Cei care au citit manga Vampire knight imi puteti povesti si mie ce se intampla de la inceput pana la sfarsit? Am incercat sa citesc dar m-am incurcat in actiune si nu am mai inteles nimic. Evident dau funda celui care imi spune toata povestea!

Răspuns Câştigător
| BlackBi a răspuns:

Meh >.> Eu nu am citit dar in mare. Tipa are un copil cu Kaname si unul cuu Zero. Kaname moare si Yuki ramane 1000 ani cu Zero dupa Zero moare si ea vrea sa isi dea nemurirea ca sa il readuca la viata pe Kaname >.> Si daca ar fi mai multi care ar sta sa iti explice ti-ar zice > citeste si afli < asta mi s-a zis si mie dar eu am batat un tip la cap sa-mi zica ce se petrece si mi-a zis faza de mai sus care sigur nu ajuta mai, deloc laughing))