| Salycumo a întrebat:

Ci care au privit anime-ul Kaichou wa maid-sama acolo la ep 11 episodul e numeste APROAPE DE SECRETUL LUI USUI dar care e secretul nu am mai inteles. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Bună! Având în vedere că l-am văzut acum mult timp anime-ul... e cumva episodul în care Misaki şi prietenele ei se deghizează şi-l urmăresc? Dacă da atunci aşa numitul "secret" a lui Usui e faptul că e un tip bogat care stă într-un apartament mare dar e singur, are o pisică şi poartă ochelari. Cam asta ar fi. thinking