| diana2513 a întrebat:

Aceasta este o intrebare adresata iubitorilor de anime-uri de pe acest site. De curand am terminat anime-ul Kaichou wa maid-sama si mor dupa melodia de la sfarsit, in care apare o poza cu Usui mic. Cum se numeste acea melodie.
P.S. Acest anime are si manga? Daca da, unde o pot citi?

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Link-ul care mi l-ai dat nu merge, dar am vazut ca scrie in link 25 si m-am gandit ca este episodul 25 si l-am cautat si am gasit aceasta melodie la final

https://www.youtube.com/watch?v=u6XZKRudXIg

Asta e?

4 răspunsuri:
| diana2513 explică (pentru dan1998):

Nu. Melodia apare cam prin ultimele episode.

| dan1998 a răspuns (pentru diana2513):

Pai atunci incearca sa imi dai un link cu acel episod ca eu nici macar nu stiu cate episoade are acest anime happy

| diana2513 explică (pentru dan1998):

Https://www.deseneanimeonline.ro/kaichou-wa-maid-sama-25/ Melodia de la finalul episodului.