| anonim_4396 a întrebat:

Sa uitat cineva la "Kaichou wa Maid-sama"? Ce părere aveţi despre acel anime? Credeţi că Usui şi Misaki vor fi împreună?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Păi cam da, in manga la final se căsătoresc laughing

| BlackRaven45 a răspuns (pentru suităr):

În momentul ăsta simt un incredibil sentiment de ură faţă de creatorii anime-ului. De ce s-au oprit cu anime-ul?!? crying

| suităr a răspuns (pentru BlackRaven45):

Cică nu era așa popular in Japonia, așa am auzit thinking

| BlackRaven45 a răspuns (pentru suităr):

Japonezii nu au gusturi...

| ryuu a răspuns:

Da, am urmarit anime-uri in urma cu aprox 2 ani. Un anime placut, multa comedie dar si romance. big grin Povestea continua in manga. Anime-ul s-a oprit la cap 34, iar manga-ul are 98 de capitole.
Daca ai de gand sa urmaresti si povestea din manga, iti propun sa o citesti de la inceput.

| Ritsuko a răspuns:

Pai a fost destul de dragut, la ce personalitate avea Usui.laughingMereu se nimerea la timpul potrivit, in locul potrivit.
Se prea poate sa fie impreuna, mai ales dupa ce sfarsit au avut. Oricum se lasa intrebarea de un sezon 2.

| NgrMdx a răspuns:

Aww,unul din animeu-rile mele preferate.Si da, la final ajung impreuna..so cute. love struck
Merita vizionat! Prima data credeam ca e asa..mai de copii si am ezitat ceva timp.dar apoi m-am uitat la primul episod si mi-a placut din prima laughing
Daca nu l-ai vazut, uita-te neaparat.Usui e un "extraterestru pervers" demential laughing
Fac un cuplu perfect.
Iti urez vizionare placuta daca nu l-ai vazut big grin

| BlackRaven45 a răspuns (pentru NgrMdx):

De fapt acum mă uit la episodul 14. Acum două zile am auzit de el şi acum nu mă pot despărţi de calculator. rolling on the floor Chiar dacă nu am văzut finalul eu vreau să ştiu cum se termină. Aşa sunt eu, mai specială. rolling on the floor)) Deci ajung împreună, eh? happy Cââât de drăguţ!

| NgrMdx a răspuns (pentru BlackRaven45):

Cel putin, asa mi s-a parut mie.Nu-ti zic cum se termina,doar atat:ca amandoi pleaca impreuna tinanadu-se de mana iar a doua zi la scoala ii zice "Misaka te iubesc", damn so cute laughing,
, deci mie mi s-a parut ca raman impreuna, cine stie.La temperamentul ei laughing
Gata, am zis prea mult laughing

| BlackRaven45 a răspuns (pentru NgrMdx):

Sooo cuteee!