| YoureGoingDown a întrebat:

Cine imi spune daca o sa fie un sezon nou la urmatoarele animeuri :
-Bleach
-Fairy Tail
-BTOOOM
-Kuroko's Basketball
Dau funda celui care imi da cel mai complex raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
1."Bleach"
Deocamdata nu a fost facut un anunt (oficial) cu privire la aparitia sez 2. Eu cred ca o sa fie facut anuntul cand se aprorpie de final povestea din manga. Deoarece povestea din manga a intrat in ultimul Arc.

2."Fairy Tail"
Dupa cum ai observat si tu mesajul de la sfarsitul episodului 175 "To Be Continued".
Iar intr-un interviu, Mashima-sensei a spus ca anime-ul nu este terminat.

http://www.animenewsnetwork.com/......ed-message

3."Btooom"
Deocamdata este devreme deschiderea subiectului "sez 2". Deoarece anime-ul s-a oprit la capitolul 50 din manga, iar in prezent povestea din manga a ajuns la capitolul 57.

4."Kuroko no Basket"
Inceperea sez 2 este preconizat pentru Octombrie a.c.
http://myanimelist.net/anime/16894/Kuroko_no_Basket_2

| YoureGoingDown explică (pentru ryuu):

Mersi Mult happy... dupa cum vad eu tu te dedici cu tot sufletul animeurilor... big grin

1 răspuns: