| YoureGoingDown a întrebat:

Daca ar fi se existe o batalie intre personaje din diferite anime-uri, care personaje credeti ca ar face batalia cat mai echilibrata(adica sa nu fie Goku -Dragon ball VS. Shikamaru -Naruto) fiindca rezultatul ar fi clar.

Voi care personaje ati alege?

Va multumesc!

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Da...rezultatul ar fi clar.Shikamaru ar învinge pentru că e mult mai inteligent ca el și e în stare să se descurce.
smug

| YoureGoingDown explică (pentru єχcєєℓ):

Shikamaru il poate invinge pe Goku? straight face glumesti?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru YoureGoingDown):

Era evident că glumesc.

| YoureGoingDown explică (pentru єχcєєℓ):

laughing trebuia sa pui si uh ceva "troll" sa-mi dau seama rolling on the floor

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Sasuke s Natsu big grin

| bcalex96 a răspuns:

Pai nu poti compara personaje din anime diferite fiecare sunt cele mai puternice in lumea lor uite aici au facut niste tipi un documentar animat in care Superman iar bate pe toti chiar si pe Goku. http://www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA la minutul 17 incepe. oricum mie tot Goku imi place mai mult.

| SunWukong a răspuns:

Nu stiu dar Broly DBZ bate pa oricine.

| Tendoy a răspuns:

Ce zici de Ace din one piece si Natsu din fairy tail? destul de echilibrat? big grin