| AfloareiRazvan a întrebat:

DAU FUNDA! Fac un joc si acesta este cu personaje din Anime-uri, Jocuri Video si poate chiar si eu si alti oameni... Nu gasesc caractere ce sa se potriveasca... Am nevoie de niste personaje din Anime-uri si Jocuri Video ca Devil May Cry,Naruto, Dragon Ball Z.

1 răspuns:
| Ri_Sung_1995 a răspuns:

Hei AfloareiRazvan eu ma uit la multe anime-uri, iti pot sugera cateva anime-uri si personajele principale:Narutu (Shippuden)-Naruto l-ai putea adauga si pe Sasuke, Bleach-Ichigo, Nana-ambele, avatar Engg-Engg, ai mai putea adauga anime-uri care nu au un serial (desenat de tine sau de altcineva) sau sa iei cateva paersonaje care nu sunt principale din diferite anime-uri si sa le modifici cum vrei tu