| justfriend a întrebat:

De mult erau niste desene animate,celebra "O lume disparuta" dupa care s-au facut multe seriale, etc.As vrea si eu ultimul episod al desenului animat, multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Whooooo a răspuns:

Buna Simplu https://www.youtube.com/watch?v=Bl3701OEjXg

pacat ca s-a terminat... Funda?:)

| justfriend explică (pentru Whooooo):

Eu credeam ca ei vor reusi sa mearga acasa.Parca tin minte ca, coboara pe o funie si spun ca se indreapta spre casa.Vad ca aici se intorc iar pe Platou.

| Whooooo a răspuns (pentru justfriend):

Pai mini serialul a fost anulat. daca continua pana la sfarsitul serialului probabil ca ieseau de pe platou dar s-a facut decat 1 sezon lipsa de audienta sau lipsa bugetului

| nicuzaharia a răspuns:

In ultimul episod ei gasesc iesirea de pe platou, tot acolo jack tarner lasase un semnpe care scria ca se va intoarce dupa ei.

| justfriend explică (pentru nicuzaharia):

Si pe ce site il pot gasi? Cum se numeste ca sa-l caut.