| ThePinkWorld a întrebat:

Deci din 31 iulie la chiosc va avea jurnalul violettei. in fine. stiti cate pagini are si daca mai primim ceva la el sau este decat jurnalul? happy

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Are in jur de 100 de pagini ( poti vedea in imaginea asta http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1374957655&sr=8-1&keywords=violeta+diary ca pare grosut ) si nu mai primesti nimic la el + tin sa adaug ca nu are lacat asa ca secretele tale vor fii in voia sortii.

| Iully_Iuly_1990 a răspuns:

Stiu eu cate pagini sunt. sunt 500 pag.