| DyutzaWOW a întrebat:

Nu știți cumva de unde pot cumpăra jurnalul Violettei?

Răspuns Câştigător
| Tomanecre a răspuns:

Direct de la Violetta.
Daca nu o intalnesti ...intreaba la librarie sau la Cartea prin Posta!

10 răspunsuri:
| Dyanah a răspuns:

Buna Sunt jurnalele la orice chiosc de presa si este de la 20 de lei am pus pe candva sa mi-l ia si abia astept sa vina sa il aduca happy Bafta

| Lolypup a răspuns:

Au aparut acuma unele originale, intra pe zambirici.ro si cauta " jurnalul violetta", e exact ca al ei si scrii tu in el, e putin cam scump dar merita ( ps: il am si eu)!

| ralucaizabela12 a răspuns:

Doar daca il gasesti in chioscurile de ziare! Am auzit ca la fiecare chiosc vor fi decat 2 jurnale sau poate chiar unul

| NaomyNao a răspuns:

O sa fie din 31 iulie la toate chioscurile de ziare

| Hiulia_Hasan_1995 a răspuns (pentru NaomyNao):

O sa fie din 31 iulie in toate chioscurile de prea.winking. cu doar 19, 99 lei..adica 20 lei. si este chiar ieftin pentru un jurnal ca al violettei, si mai are si multe pagini

| Lolypup a răspuns (pentru Hiulia_Hasan_1995):

Eu il l-am, la noi a adus mai devreme are 93 de pagini si 36 de aptipilduri!

| ioanaioaioanagabrielaioanaioa a răspuns (pentru Lolypup):

Are si aptipilduri? :*

| ViolettaMartinaTini a răspuns:

La carrefour e cel in care sunt scrise secretele violettei!

| Hiulia_Hasan_1995 a răspuns:

La reclama a zis simplu si usor... '' jurnalul violetta la toate chioscurile de presa cu doar 19, 99 lei. adica 20 lei. si este chiar foarte ieftin pentru un jurnal la fel ca al violettei si are multe paginiwinking.

| Ionita_Alina_1987 a răspuns:

Vor aparea din 31 Iulie la toate chioscurile de presa!