| abcdefgh a întrebat:

Buna este adevarat ca: Slabesti mai repede daca mirosi banane si mere verzi. Nu trebuie sa le mananci, doar sa le mirosi?

11 răspunsuri:
| Kiduutza a răspuns:

Ei da...nui adevarat asta am mai auzito si eu si am facut acest lucru si nu mi-a mers, lol ce ciudat... fundita?

| janggeum a răspuns:

Nu este adevarat

| cosmin_7842 a răspuns:

Nu

| noely a răspuns:

Nu e adevarat...e cea mai mare porcarie...ala /aia care ti-a spus asta e un prost/proasta

| pinguinuVerde a răspuns:

...ce fel de banane?

| MMihai a răspuns:

Cine ș-a bătut joc de tine, în halul ăsta?
Merele și bananele, se mănâncă!

| Piku a răspuns:

Mai asta e ca un banc nu slabesti...dar nici nu te ingrasi daca le mananci ai inteles...le mirosi nu le mananci nu mai pui kalori pe tine! Funda?puppy dog eyes

| Dianné a răspuns:

Mirosi-mi-ai banana (scuze pentru duritate), de unde ai mai scos-o mai si p-asta? laughing Bananele si merele se sug, ling, musca, savureaza. thinking Yoy.

| abcdefgh explică:

Stiti cine si a batut joc de mine...Un site de curiozitati. Frate nici in astea nu mai pota vea incredere! laughing

| Izzy_6579 a răspuns:

Ei stai linistita nu e adevarat ce tampenie...ele se manancalaughingwinking

| Geo_6211 a răspuns:

Slabesti si daca mirosi friptura si cartofi pai.am auzit ca e benefic daca, dupa asta la desenrt mitosi un tort imens de ciocolatalaughing)