| StarMagda a întrebat:

Slabesti daca mananci mere? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, nu neaparat, dar cu siguranta nu te vei ingrasa.

| Claudiu2011 a răspuns:

Da dar trebuie sa faci si sport.un program f bun in fiecare zi de miscare si de mancare mai putina si combinata cu mere e perfect.

| Codruta a răspuns:

Da... merele te ajuta sa slabesti

| Lolololalali a răspuns:

Slabesti daca mananci NUMAI mere.

| vladu99 a răspuns:

Da... eu am avut 53 de kg am mancat 3 mere si... [m-am ras pe tot corpul] apoi aveam 45 de kg {de aceea cred ca daca mananci mere salbesti

| Aliii_2265 a răspuns:

Doar te mentii in forma.