| Stella17 a întrebat:

exista vreun magazin in Romania care vand chestii din naruto kunaiuri bandane etc? Daca da atunci are si site online unde poti cumpara?

FUNDA!

P.S, fara acel site okazii;

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Kunaiuri si shuriken-urile presupun ca nu sunt reale daca tot ai zis...laughing

| paul55 a răspuns:

Salut, eu zic ca, cand ai de cautat un site, intri pe google si scrii ceea ce iti trebuie.

| xAnonymous a răspuns:

Salut.Singurele dati in care paare asa ceva in magazine este la otaku festival in aprilie, nijikon in septembrie sau comicon in martie.Intr'un timp se vindeau in Craiova dar acum nu mai sunt sad
Fundita? ^w^

| Stella17 explică (pentru xAnonymous):

Si vin si in Iasi?

| ShadeAdda a răspuns (pentru Stella17):

Nu se stie sigur. De obicei vin in numai in Bucuresti.

| AmaliaAlice a răspuns:

Pai, poti gasi in InterSport bandane si chestii din astea. De obicei lucruri Naruto se gasesc in magazinele sport. Funda?