| Biutzaaaaa a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște yaoi? ( in afara de Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi, Koisuru Boukun, Love Stage) Nu trebuie neapărat traduse în română. Știu engleza foarte bine. Și pot fi oricât de explicite.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hey
Poti incerca primele episoade din Hybrid Child (e facut de autoarea de la junjou romantica si sekaiichi hatsukoi).
Princess princess
No. 6
Suki na Mono wa Suki Dakara Shou ga Nai!
Gravitation
Loveless

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru" ( The cornered mouse dreams of cheese) si continuarea "Sojou no Koi wa Nido Haneru" ( The Carp on the Chopping Block Jumps Twice), de Mizushiro Setona, au o poveste originala, complexa, verosimila si emotionanta, fara clisee si personaje masculine feminizate. Le gasesti pe 'mangafox.me'.

| catalinaco9 a răspuns:

Loveless
Gravitation
Uraboku
scuze dar atata stiu pentru acest gen. sper ca te.am ajutat
PS le gasesti si in romana