| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut recent anime-uri yaoi, mi-au placut si m-ar interesa cel mai bun anime yaoi vazut de voi in afara de Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi si Dakaretai Otoko 1-i Ni Odosarete Imasu. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Ai lista aici https://www.ranker.com/list/best-yaoi-anime/reference,daca vrei unele noi

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu e neaparat la fel de explicit dar mi-a plăcut la nebunie Yuri! on ice. Si filmul doukyuusei este un must watch.
Eu recomand sa intri pe animekage si sa vezi sus in colt pe stanga la genuri si sa selectezi yaoi, recomand toate seriile traduse ei din acest gen laughing
Recomand totusi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Banana fish.

| Catrice a răspuns:

Alea nu prea au tangente cu yaoi ca nu e sex explicit in ele.
Poti încerca clasicul boku no pico laughing imi scapa numele la unele d-astea mai hardcore.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Tie iti scapa numele la din alea hardcore? laughing hai nu te ascunde...

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eh detalii detalii...im old, i forget things