| AleTheKiller666 a întrebat:

Hei, minna!

Aş vrea să ştiu ce anime-uri yaoi ştiți, dacă se poate să fie şi rosub =)

Eu am vazut pana acum:Sekaichii hatsukoi, Junjou Romantica, Yuri on ice, love stage, boku no pico, doukyuusei, hitorijime my hero, hybrid child, koisuru boukun, okane ga nai, papa to kiss in the dark, hey class president, super lovers si tight rope.

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Gravitation
Loveless
Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
Togainu no Chi
toate sunt in romana mai putin gravitation de ala nu sunt sigur ca eu l-am vaz la animax
toate inavara de gravitation sunt de actiune deci daca vrei sa fie romantic si cu sti tu ce doar gravitation o sa-ti placa

https://myanimelist.net/anime/genre/33/Yaoi
https://myanimelist.net/anime/genre/28/Shounen_Ai
si aici ii lista cu toate animele yaoi si shounen ai

2 răspunsuri:
| Airinei_Edi_1996 a răspuns:

Uită-te la Tokyo Ghoul, Attack on Titan. Sigur o să-ti placă!
Game of Thrones rolling on the floor))))))))))))))

| AleTheKiller666 explică (pentru Airinei_Edi_1996):

Esti idiot cu privire la raspunsul tau.
Am vazut ambele anime-uri si nu are loc niciun fel de actiune yaoi.
Pentru cultura ta genrala, yaoi=gay||Gay=boyxboy