| RaluckSakura a întrebat:

Imi puteti da episodele din Naruto, Naruto Shippuden, cand Naruto incearca sa o imbratiseze pe Sakura? Si din shippuden sunt cateva episoade de genul asta.Cine imi da episoadele astea?

8 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Http://www.animekage.com/ bun? scurt si la obiect.

| 3my098 a răspuns:

Nu mai știu care erau dar poți căuta pe anime kage erau in jurul episoadelor când naruto incerca să invețe rasengan și trebuia să o inbrățișeze pe sakura

| TURCUL0001 a răspuns:

Pokemon...

| HinataHyuga1207 a răspuns:

Stiu un episod in care Sakura ii spune lui Naruto ca il iubeste si il imbratiseaza! Nu mai stiu ce numar este, dar stiu cum se numea:Sakura's Feealings (Adica Sentimentele Sakurei). Sper ca te-am ajutat! ^_^

| Santoryuu a răspuns:

Ca si completare, Sakura's Feelings e ep 206 din Naruto Shippuden; alt ep in care Sakura il imbratiseaza pe Naruto e 175 (Shippuden), iar in ep 214 (tot Shippuden), Naruto o ia in brate pe Sakura (ca sa o salveze).

| MariusvT a răspuns:

Http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/ aici sunt toate shippuden si in fiecare joi apare cate unu funda?

| RaluckSakura explică (pentru MariusvT):

Stiu site-ul ala, mie imi trebuie doar episoade gen...scrie sus!

| RaluckSakura explică:

Multimesc la toti!