| Elly4all a întrebat:

Intrebare pentru fanii Naruto de pe site.La care din episoadele naruto shippuden moare naruto, si cate episoade are in total naruto shippuden? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| deea_1397 a răspuns:

Buna! naruto si sakura te asigur ac nu mor nu crede niciun zvon! tocmai autorul a spus ca no sa moara pentru ca sunt eroii serialului! si inca nu stiu cand se termina pentru ca inca se face! a ajuns la ep 173 in fiecare saptamana apare cate un episod!
www.animekage.cm-toate episoadele traduse in romana;)
fundita?:D

24 răspunsuri:
| Elly4all explică:

Pai va multumesc amandurora foarte mult.nu era un testlaughing, desi sunt o mare fana naruto si vizionez in fiecare zi vreo 20 de episoade.chiar nu stiam.de aceea am pus intrebarea.THNXhappy

| Elly4all explică:

Nu e nicio probllemalaughing@shiro...pai mie imi place naruto evident cel mai mult.imi place si de sai, voi?

| tauretee a răspuns:

E cel mai bun animakage din lume:X:X:X:X am vanzut de la primul episod cu naruto pana la naruto shuppiden ep 199

| Aenoenienanonim a răspuns:

Pai.naruto shippuden o sa aiba in jur de 470 de episoade.si naruto "SPOILER". nu moare. happy. daca mai ai intrebari din naruto. post happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franta.naruto nu cred ca o sa moara ep 170 si ceva) devine un erou al leaf village.si devine din ce in ce mai strong. cel mai probabil ajunge hokaghe.si dupa cum naruto a avut 210 episoade cam atatea cred ca are si shippudden.si sper ca vor fi doar atat ca m-am cam plictis cu saptamana. episodu'. iti dai seama ca o sa mai treaca 1 an minim pana se termina:O:O.that's sucks.mai bine ar face o pauza si le-ar pune pe toate odata!\m/\m/\m/oricum prea bestial anime-ul.as vrea savadsi bleach pe tot.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt o super, super fana Naruto Shippuden si am vazut toate episoadele, din amandoua seriile, am citit si manga si te asigur ca Naruto nu moare in niciunul. Am un mesaj pentru fanii Naruto Shippuden sau cei carora le place vreun personaj din acest anime: Am o pagina personala pe www.clopotel.ro si acolo am foarte multe fan cluburi si grupuri, daca sunteti super fani veniti si voi, nu trebuie decat sa fa faceti cont sau daca aveti deja este mai bine, este super usor sa iti faci unul! Pagnina mea personala se numeste Vanessa_O_O_sakura. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aicea incepe episodul cu naruto mort
http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuuden-movie-1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie cate episoade sunt in total fiindca naruto o sa tina pana devine hokage chiar mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt cel mai mare fan naruto si am ajuns la vizionarea ep. 190 dar inca n-am ajuns la serialul cand moare asa cami ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt cea mai mare fana alui naruto al urmaresc de and a aparut an tara aveam 11 ani si acum merg pe 16 si sunt lesinata dupa naruto si nosa se termine repede o sa fie pana creste iei mari pentru ca nu poate sa al aleaga pe naruto hocaghe pentru ca e prea mic are numai 16 ani si acum e tsunade hocaghe va multumesc pentru intrebare va pop sa mai pui antrebari din asteahee hee X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:Xpa

| sammyr a răspuns:

Daca naruto nu moare atunci cand o sa se lupte cu sasuke ori moare sasuke ori nici unul :X

| Bogyutzzz a răspuns:

Degeaba spuneti ca sunteti cei mai mari fani naruto pentru ca va asigur ca sunt alti fani care cumpara tot ce vede cu naruto si fac o mare obsesie din astawinking

| Shiro_9234 a răspuns:

Pai, sa stii ca nu e clar. Adica eu sunt o mare fana Naruto si deocamdata nu am vizionat decat 172 de episoade Shippuden. Nu stiu daca ar putea sa spuna cineva cate episoade sunt in total in Naruto Shippuden. Si cand moare Naruto eu nu stiu. E cumva legat de un test pentru fanii Naruto? ca si eu am facut unul dar nu stiu cand moare Naruto. big grin

| Shiro_9234 a răspuns:

Ps: Deea, fii putin atenta cum scrii.
Elly e www.animekage.com Eu vizionez de fiecare data...mai ales cand apare in romana...Insa ma plictiseste uneori sa astept.
Apropo, daca iti place Naruto, uita-te si pe www.naruto-fans.forumer.ro. Vreau sa strang cati mai multi fani Naruto.
Tie ce personaje Naruto iti plac? De ce?
(Prea multe intrebari? Nu esti obligata sa raspunzi :)) )

| Shiro_9234 a răspuns:

Dar merge si www.anime.kage.ro acum l-am descoperit. Te uiti unde vrei dar pe al doilea site (anime.kage.ro) a aparut si in romana. Vizualizare placuta!

| MadutzaDiana64 a răspuns:

Si eu ma uit la Naruto Shippuden si sunt la ep. 219. Ii super fain, si m-am uitat sila filme cu el

| Mynameisheartyouagainwithmy a răspuns:

Imi place naruto nu vreau sa par copilaroasa dar il iubesc pe sasuke love struck blushingnu moare fi bine

| eunikky001 a răspuns:

Naruto frate logic ca moare dar va muri nu omorat de sasuke sau de vreun dusman si de partea lui intunecata care intra in aka nu stiu cum si se va lupta cu naruto cel rau si naruto cel bun va muri omorat de 9 cozi a aluia raulaughing))
asta se va intampla

| kuramaale2910 a răspuns:

In anime Naruto nu moare
insa in filmul 5 Naruto shippuden - inchisoarea sangeroasa el MOARE (serios vorbesc ), dar o fata pe care el a salvat-o ii da viata ei lui Naruto la fel ca bunicuta aceea lui Gaara prin primele ep si nu se stie cate episoade are

| marius_1613 a răspuns:

Voi sunteti cam prosti naruto shippuden nu va muri niciodata si cel care a zis ca va muri omorat de cel rau nu e adevarat sa confruntat si la batut asteptati pana la sfarsit el nu va muri el va trai frumos pana la adangi batranezi ca hokake
in plus dupa naruto shippuden incepe altu naruto kazi ceva de genu nu stiu cum dar nu va muri naruta sa intelegeti si voi

| Gbz_GaBy_1995 a răspuns:

Naruto nu moare, doar o sa isi piarda bratul drept in lunpta cu sasuke, care si acesta il pierde pe cel stang. Naruto o sa fie al 7-alea hokage dupa Tsunade si Kakashi si o sa aiba si el un copil impreuna cu Hinata. Stiu mai multe dar shhh. Naruto o sa reinceapa din Februarie 2015 cu alta poveste.

| Osirys a răspuns:

O sa fie mai mult de 220 episoade la sigurwinking

| puya_5156 a răspuns:

Naruto nu moare in naruto shippunden...in naruto shippuden movie 1 naruto "moare" happy uite`te la film si o sa intelegi... tongue