| Sakura13574 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste animeuri pe care le-as putea viziona? Am cam ramas fara idei...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kuroko no Basket
Free
HunterxHunter
7DeadlySins
Parasyte the maxim
Haikyu
Kimi ni todoke(dar cred ca l-ai vz)
Blacker than black
Assasination Classroom(pe asta nu l-am vz dar am auzit de el)
Sailor Moon(remake-ul) a aparut recent
World trigger
Shiki
Durarara
D.Gray-man
Gintama
Katekyo Hitman Reborn
Hellsing
Exorcist

| Sakura13574 explică (pentru anonim_4396):

O parte din ele le-am vazut, insa ma voi informa despre celelalte. Mersi

Răspuns utilizator avertizat
| Andrey124 a răspuns:

Dragon Ball
Fairy tail
Strike the blood
Bleah
One Piece

| TheGamer777 a răspuns:

Lasa animeurile si iesi afara la soare big grin! laughing))) Glumeam nici eu nu prea mai am idei ce zici de Trinity Seven sau nu stiu Fairy Tail ca ala e mai lung si ai ce face sau Sword Art Online probabil le-ai vazut dar nici eu n-am idei happy