| lsgsfh a întrebat:

n-am ce face asa ca eu o sa va dau 4 propoziti care voi trebuie sa alcatuiti propoziti din cuvintele pe care vi le dau eu...1.copil,ambulanta,prost 2.hartie,sange.halowwen 3.calculator,spart,pumn 4. bani, creion, orbit...nu este asa de greu dau fundita hai cu raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| vulturas a răspuns:

1.Soferul prost al ambulantei a calcat copilul.
2.Hartia a fost patata de sange de haloween.
3.Andrei a spart calculatorul cu un pumn.
4.Alexandru orbit de bani a cumparat un creion.
5.Dai funda si mielaughing

6 răspunsuri:
| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Un copil prost a fost calcat de ambulanta.
De haloween, copilul s-a imbracat ca o mumie in hartie igienica patata cu sange.
Calculatorul s-a defectat asa ca Mihnea l-a spart cu un pumn.
Andrei a orbit si si-a cumparat cu 50 de bani un creion.
Funda big grin?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

1Copilul prost e in ambulanta
2De haloween pe hartie e sange
3Un calculator este sparte de pumn
4Creionul este orbit de multi bani

| Love_4994 a răspuns:

1.Copilul prost a fost calcat de ambulanta.
2.Am scris cu sange pe hartie de Halloween.
3.A spart calculatorul cu un pumn.
4.Pentru bani ai orbit un copil cu un creion.

laughing

| ghkjghk a răspuns:

1)Un copil prost se da cu capul de ambulanta.
2)De haloween Ana s-a taiat cu hartia si i-a curs sange.
3)I-a spart fata cu un pumn pentru ca statea la calculator prea mult.
4)Am avut bani si mi-am cumaparat o guma Orbit si un creion.

funda?puppy dog eyes

| dorinyo a răspuns:

Un copil prost a fost luat cu ambulanta.Deoarece in seara de hallowen si-a facu o masca din hartie manjita cu sange si s-a dus la unul in casa si i-a spart calculatorul cu un pumn. Apoi ala in loc de bani de colindat a luat un creion si i-a dat in ochi de la orbit.laughing

| rastamanroby a răspuns:

1.Copilul prost merge cu ambulanta. 2.Deseneaza sange pe hartie de halowen. 3.Calculatorul a fost spart cu pumnul. 4. L-a orbit cu creionul din cauza banilor