| ThatGirl19 a întrebat:

Primul care face propoziti care sa aiba sens primeste Funda:X...Sa va explic mai bine trebuie sa faceti propoziti in care cuvintele sa inceapa cu literele cuvantului (ex. Masa : Maria a suspinat adanc)
cuvintele sunt urmatoarele :
I U B I R E
D R A G O S T E
P R I E T E N I E
S P E R A N T A
A D O R A B I L
S C U M P
F R U M O S
D R A G U T
Bafta:*

3 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

Iubire: Irina uitase biletul in restaurantul Eremia.
dragoste: Diana Radu arata gradena obosita stand tacuta everytime. (nu am stiut ce sa pun cu elaughing )
prietenie: Patriciu rateaza iar examenul taximetristilor experimentati, Nae imaginandu-si efortul?! laughing
speranta: Silviu pleaca enervat ramand astfel numai triste amintiri.
adorabil: Atunci Dora observa rezistenta adorabilului Bogdan Ion Luca. laughing
Scump: Silvia cumpara ultimele mancaruri pregatite.
frumos: Florin Radu urmareste mereu oribilul serial.
dragut: Draguta Raluca a gatit ultima tarta.
Sper ca sunt cat de cat cu inteleg. laughing

| JoAnne9 a răspuns:

Ieri,un berbec ierbivor rumega extaziat.
Domnul Razvan aminteste glume oribile si traznai enervante.
Prietena Ramonei,Ileana evalueaza talentul elevelor,numai impunand emotia.
Acum,Daniela ordoneaza rufele,asteptand biletele,ignorand linistea.
Sotul Mihaelei uraste mancarea picanta.
Frumoasa Ramona umbla micind ochii, singura.
Domnul retardat alunga gorgona uland, tipand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 stupid dogs!