| BlackRaven45 a întrebat:

O descriere la anime-ul Earl and Fairy ar fi chiar super. Credeţi că mă puteţi ajuta? Fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

E vorba de Lidya Carlton, un "fairy doctor", il intalneste pe Edgar Ashenbert, un conte care se proclamă urmaşul legendarului Cavaler Albastru şi care are nevoie de ajutorul ei pentru a găsi o sabie magică şi a-şi câştiga din nou titlul pierdut.

1 răspuns:
| Mirunikuuu a răspuns:

Ooo... Pai :
E vorba de o doctora de zane, Lydia Carlton ( Si pe mama o cheama Lydia, yeee ) care se intalneste cu Edgar Earl Ashenbert, un conte care se proclama urmasul Cavalerului Albastru. Edgar are nevoie de ea pentru a gasi o sabie magica si a-si castiga teritoriul pe care il are intara zanelor. Dar e culmea, caci Edgar nu vede zanele, deci.
IAr atunci sa vezi intr-un episod cand apare Kelpie. E asa hooot! Vai de capul meu. Apoi vor mai aparea si tatal Lydiei, un pictor celebru pe nume Paul, Banshee, Ulysses...
E culmea. Eu ieri am vazut anime-ul. happy si tot ieri l-am terminat.
Funda :3?