| Fineness a întrebat:

Pe voi ce va amuza cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| florina15 a răspuns:

Intamplari amuzante din viata reala,sau o intalnire cu cea mai buna prietena caci ne distram de minune, dar si bancurile si glumele, filmele de cimedie ma fac sa rad cu pofta.laughing

4 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Intrebarile comice

| odorash a răspuns:

Intrebarile comice de pe TPU big grin

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Intamplare din viata:
Eram 5 fete in camera de hotel si deadata auzim un zgomot ciudat...a cazut diriga pe scarilaughinglaughing

| carlita2001 a răspuns:

In tabara un baiat era la baie iar sora mea a intrat si l-a vazut
un baiat era la baie si doi afara si spune unu pam pam pam si ala din baie si face ce