| TaylorMomsen a întrebat:

Care reclamă vă amuză cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dx7BzitFIKI
DUDU! Ia vino'n coace

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=atVAGfxTVO4
Duduie, duduie, v'a căzut umbrela =))

| User a răspuns:

Aia cu ochiu', limba si creieru' laughing laughing laughing

The bestlaughing

| Ana_6509 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=P0dRpi1pck8
Senzatii tari, romanesti!:)) Nu am mai vazut-o la tv dar mi-a ramas in minte burtosu' ala:P.

| MihaiA a răspuns:

Pe mine ma amuza teribil noua reclama la cosmote aia cu porumbelu calator. Cand ajunge ala la hotel in strainatate nu stiu unde exact, ii scrie pe bilet " AM AJUNS CU BINE! " si cheama un porumbel, incepe sa-i zica : MIHAI BRAVU 10, BUCURESTI, ROMANIA rolling on the floor

| sorin a răspuns:

Sunt mai multe dar una care sa intre si acum in "peisaj" "La anul vreau sa scot MAXIM din toate combinatiile.MAXIM am zis"laughing

| TaylorMomsen explică:

Foarte tari laughing)A... Dau fundita persoanei care primeste cele mai multe voturi - Amuzant.