| airaad a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste manga mai romantice? (nu neaparat traduse in romana)Ceva gen... Koi wo Hajimemasu(Kaichou wa maid-sama văzut deja)Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boku no hatsukoi kimi ni sasagu (I give my first love to you) mi-a placut foarte mult, ca de altfel toate manga'urile lui Aoki Kotomi.
Koukou Debut ( merita citita)
Kare first love(asemanatoare cu Koi wo Hajimemasu)
Beast Master, Dengeki Daisy (dupa mine e mai buna decat Kaichou wa maid-sama)
Hana to Akuma (mi s-a parut trist sfarsitul)
Vampire Knight, Kimi ni todoke etc.
Astea sunt preferatele mele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa mentionez ''Stray Love Hearts''. E unul din primele manga pe care le'am citit

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Http://miauti.blogspot.ro/ aici gasesti recomadari manga.

| HonneOnna a răspuns:

Nana,Paradise Kiss

| Asami a răspuns:

Pai ar fi:
1. School Days - http://www.mangareader.net/1428/school-days.html
2. Lovely Complex - (e anime)
3. Vampire Knight - http://www.mangareader.net/104/vampire-knight.html
4. Clannad - http://www.mangareader.net/187/clannad.html
5. 11 Eyes - http://www.mangareader.net/1703/11-eyes.html
6. 1/2 LOVE! - http://www.mangareader.net/12-love
7. Love! Love! Love! - http://www.mangareader.net/love-love-love
Si daca mai ai nevoie iti mai dau, sau poti cauta chiar tu pe site. Succes! :D

| Asami a răspuns (pentru Asami):

Aaa am uitat ar mai fi si :
8. Rome x Juliet (anime)
9. Kimikiss Various Heroines - http://www.mangareader.net/472/kimikiss-various-heroines.html
Pai cred ca te poti uita aici si iti alegi tu singur :http://www.mangareader.net/popular/romance

| airaad explică (pentru Asami):

Multumesc mult pentru raspuns, m-a ajutat happy si... sunt fata big grinlaughing

| Lămâi1 a răspuns:

Salut
Uite niste site-uri : ( scuze daca le stiai si tu )
http://anime.kage.ro/mangalist.php
Nu le-am citit pe toate asa ca nu stiu daca sunt sau nu romantice :)

Iti recomand si Lovely Complex ( este si manga si anime)

| Lămâi1 a răspuns:

Sau ce zici de :
http://www.mangareader.net/
http://mangafox.me/
http://www.mangahere.com/

( sunt doar site-uri, unde o sa gasesti mai multe genuri, si iti alegi tu ce manga vei citi :D )

* Nu am citit destule manga ca sa-ti spun exact ce sa citesti, sper ca te-am ajutat :*

| andi222 a răspuns:

Nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nunu nu nu nu nu nu nu nu

| airaad explică (pentru andi222):

Ti-o luat mult sa te gandesti? o.O Einstein

| Iuliu_Bolog_1989 a răspuns:

Recomanda Nana, mie unul mi-a placut mult si manga si anime-ul.