| pikki a întrebat:

, spuneti-mi bancuri haioasefunda cel mai amuzant banc

3 răspunsuri:
| Pisicutza_3550 a răspuns:

De ce blondele nu pot skri numarul 11 deoarece ele nu stiu care 1 sa'l pue primul
Daca vreodata mata iti spune ca bagabontii te-nvata sa bei
Linisteste-o spunandu-i: "Mama eu ii invat pe ei
Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune: - Porcul nu-i este prieten porumbelului. Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat. Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba: - Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei? – Pe cel cu bani. – Eu l-as lua pe cel cu minte. -Elevul: Fiecare cu ce n-are… Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU". Studentul merge la el si ii spune: – Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!

| Zgaibă a răspuns:

Se strang rusi, chinezi, japonezi, americani si romani. Fiecare se lauda:
Rusii: Noi avem cele mai bune femei.
Chinezii: Noi facem cele mai bune covoare.
Japonezii: Noi avem cea mai buna tactica.
Americanii: Noi avem cea mai mare viteza.
Romanii: Noi f***m rusoaicele pe covoare chinezesti cu tactica japoneza si cu viteza americana.

| pikki explică:

Multumesclaughing