| SkyBlue a întrebat:

Bună..Stie cineva ce fel de creion este acela cu care se deseneaza manga, daca stiti va rog spuneti-mi unde gasesc?happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Creioanele Copic cica ar fi cele mai bune! Aici gasesti creioane, marker-e, radiere, carbune...tot ce-ti trebuie pentru manga http://profiart.ro/
Bafta!

| SkyBlue explică (pentru neluL):

Multumesclove struck

| neluL a răspuns (pentru SkyBlue):

Cu placere! bye, bye wave

3 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Stiu ca cel cu care se deseneaza manga e un creion special ceva de genu G-pen, mai multe detalii si foarte interesant t-as sfatui sa te uiti la anime-ul bakuman(este vorba de 2 adolescenti care vor sa faca o manga) apropo de manga stiu pe cineva care vrea sa faca una, da-mi un PM daca te intereseaza.