| DaYannaDG a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto Shippudenbig grin
Cine credeti ca e Tobi?happy

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu ai vazut toate episoadele inca? Se afla. Nu vreau sa dau spolier.

Răspuns utilizator avertizat
| MangekyouSharingan a răspuns:

Tobi e madara uciha de fapt spiritul in corpul lui tobi care in copilarie era cel mai bun prieten al lui kakasi pe nume obito

| slrs a răspuns:

De unde naiba ati scos-o ca e obito ma terminati tobi o fi cine o fi Kishi va decide asta

| DyaRebela a răspuns (pentru slrs):

Tobi e de fapt Obito Uchiha (a fost cel mai bun prieten al lui Kakashi) dar are sufletul lui Madara Uchiha.Ne putem da seama dupa masca lui tobi ca avea decat un ochii descoperit asta fiindca Obito are cealalta parte distrusa si sa va mai arat ceva tobitobitobi tobi scris de multe ori este de fapt obito.

| slrs a răspuns (pentru DyaRebela):

Tobi are ambii ochi dar unul l-a folosit pentru izanagi contra lui Konanwinking