| デイダラくん a întrebat:

Cine credeti ca este Tobi din Naruto Shippuden? Madara nu are cum sa fie deci cine credeti voi ca e TOBI?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.;]
Trebuie sa-ti spun, ca ai pus o intrebare foarte buna!; 3
E foarte complicat. Mascatul ala, imi creeaza numai si numai probleme.
Incerc de ceva timp, sa-mi dau seama cine e. daca nu prea reusesc. );
La inceput credeam ca e Uchiha Madara, cum credea toata lumea. Dar el a murit de ceva timp, deci nu are cum sa fie el.;|
Nici macar Tobi ala, nu are un nume al lui!
Se crede superior celorlalti, poate chiar e. Sa nu se bucure prea mult, pentru ca, cand il va prinde Naruto cu noul lui ' prieten ' Kurama, va deveni " omleta ". laughing
mda '. spun prea multe; si nici macar nu ti-am raspuns la intrebare!
Dar, sincera sa fiu, chiar n-am nici o idee cine ar putea fi Tobi. Doar Masashi Kashimoto stie.;-j