| cordelia101 a întrebat:

Buna TPU am o mica intrebare stie cineva daca va fi sezon 2 din chrono crusade si mai am multe animeuri la care vreau raspuns happy
va fi sezon doi din diabolik lovers, si cand va aparea sezon 3 din vampire knight?
va multumesc pentru raspunsuri!happy

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey!
1. Anime-ul Chrono Crusade sa in 2004, au trecut aprox 10 ani. Deci raspunsul este, Nu.

2. Anime-ul Diabolik Lovers de abia ce s-a terminat, este devreme.

3. Aparitia sezonului 3 pentru anime-ul Vampire Knight, sunt doar zvonuri lansate de fani. Din 2008, cand s-a terminat sez 2 pana acum nu a fost facut niciun anunt (oficial) cum ca au de gand sa lanseze sez 3.