| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu mare nevoie de ajutorul vostru.Tre sa fac o cearta intre iubit si iubita...mai bine zis o piesa de teatru pentru balul bobocilor...cv idei de replici? cele mai bune si cele mai haioase Fundoi si vot fara discutie:Xhappy

2 răspunsuri:
| SimpluCosty a răspuns:

M-ai inselat cu Romica.Nu e adevarat eu sunt gay.Deci de asta nu vroiai sa faci dus cu mine? Eu team iubit dar ma duc sa-mi iau barbatu la o pizza laughing

| OFetitsaRoz a răspuns:

Pffffffff mie imi trebuie o sceneta...pentru balul bobocilor cum ar fi sa apar pe scena si sa sp asta? lol asteptalteraspunsurihappy