| anto0nia a întrebat:

Buna seara kiss
Particip la balul bobocilor,si as avea nevoie sa-mi dati va rog niste idei. Ce as putea face impreuna cu partenerul meu la proba de aptitudini/talent?
Eu m-am gandit la ceva parodie cu dans si ceva replici haioase. Dar nu stiu daca va iesii bine,sau cum sa facem, alta idee, daca ati avea sa-mi spuneti...
Va multumesc:*

1 răspuns:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Buna, deci nu stiu daca o sa-ti fie fie de folos dar incerc.
eu vara aceasta am fost intr-o tabara, si am participat la miss si mister., si impreuna cu partenerul meu am facut ceva..simplu dar a placut la toti..pentru ca am fost apreciati cu punctaj maxim.
Deci, merg doi indragostiti prin parc..se tin de mana..nu ar fi rau ca fata sa aiba vata dulce. se privesc frumos.el o ia in brate si o invarteste. pune pe cineva sa le faca poze cu un aparat, merg pe o banca.el ii povesteste ceva si ea zambeste..si la un moment dat ea vede un scranciob. si merg impreuna acolo. iar fac ce au de facutbig grin si lesina amindoi..cand se trezesc..intre ei este pus ceva(inaltspre exemplu o cuvertura de pat, sau o bucata de panza, si unu sta de-o parte si celalat de alta parte)..si ei se cauta,(adic fa cu mainile ..prin cuverura..merg dintr-o parte in alta. spre exemplu cand fata e in partea dreapta a cuverturii, baiatul e in stanga..sau cand mainile fetei sunt sus, ale baiatului jos si invers) si deja cand au obosit se pun spate in spate, adica se aseaza ambii jos.si panza aia sau cuvertura trebuie sa fie intre ei..intre spatele fetei si a baiatului..tot unul de-o parte si celalat pe parte cealalta..si ea pe un fon de muzica incepe sa recite o poezie(atunci eu am recitat una din poeziile mele proprii, si anume de-ar avea putere timpul) si la sfarsitul poezie ea zice: nu traiesc spre implinire..am sa mor spre impacare. si ea intr-un fel moare, bariera aia..muntele ala sa-i zicem asa dispare.el vine o ea in brate.o saruta si ea se trezeste. si aici e revederea..si impreuna fac un dans frumos..si cam atat big grin
Deci, daca ai nevoie eu iti dau poezia aia.laughing