| Ande20 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Dau funda.Deci am auzit de cartea "Povesti de Groaza".Nu vreau sa o comand de pe internet, asa ca vreau sa o cumpar dintr-o librarie.Imi puteti spune si mie din ce librarie sau de la care chiosc o pot achizitiona?
P.S.:Locuiesc in Bucuresti:)
Am aici un link cu cartea, daca va ajuta cu ceva:http://www.librariaeminescu.ro/......sa-tremuri
Multumesc anticipat:)

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Caut-o la libraria Mihai Eminescu, la sala Dalles sau in Unirii, la etajul 3 (langa Altex), e un magazin bine garnisit cu carti.
Bafta.

| Ande20 explică (pentru Darkmagic):

Da multumesc foarte mult...dar libraria de langa Altex, te referi la Diverta nu-i asa?big grin

| Darkmagic a răspuns (pentru Ande20):

Da, uitasem numele. happy
Se pare ca ma duci tu pe mine la librarie, nu invers. laughing

Cu placere.

4 răspunsuri:
| elenuyzy a răspuns:

Si de ce nu o cumperi de pe net? eu am cumparat pentru scoala foarte multe culegeri si mi-au venit toate (asta in cazul in care te temi ca nu sunt seriosi). atata doar ca trebuie sa platesti taxa postala

| Ande20 explică (pentru elenuyzy):

Pentru ca nu am incredere.Pur si simplu.