| Lorelei_8623 a întrebat:

Imi puteti lasa un link cu o librarie online de unde pot cumpara cartea "Vampirul Lestat"-Ane Rice? Sau o adresa a unei librarii din Botosani? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Gasesti o gramada daca cauti pe Google. E mai usor sa cumperi on-line. In magazinele reale, cartile se gasesc foarte greu si sunt scumpe.

| Lorelei_8623 explică (pentru cooldreams):

Eu caut cartea "Vampirul Lestat" nu "Interviu cu un vampir". Pe asta o am si e destul de cunoscuta asa ca o gasesc peste tot, insa de a doua nu dau nicaieri. am cautat peste tot pe google. happy

| Lorelei_8623 explică (pentru cooldreams):

Multumesc mult big hug. Stiu ca pe elefant.ro am cautat si nu era in stoc, nici acum nu e insa pe celelalte site-uri nu am gasit straight face nu stiu ce era cu mine. in fine, multumesc happy

| cooldreams a răspuns (pentru Lorelei_8623):

big grin traiasca googlelul