| vianora a întrebat:

Buna TPU.as dori sa vad mai multe animeuri romantice, cu acctiune asemanatoare cu hidan no aria. ati putea sa imi dati o lista cu animeuri asemanatoare ce hidan no aria sau cu strike the blood. dar daca nu, ar fi bine si o lista cu animeuri romantice.

P.S.; am vazut urmatoarele animeuri:

-strike the blood,hidan no aria,kyoshiro to towa no sora,special a, campione, otome youkai zakuro, diabolik lovers, yamato nadeshiko shichi henge, kaichou wa maid-sama,guilty crown, kimi ni todoke, kaleido star, itsuka tenma no kuro usagi, vampire knight/guildy, rosario vampire,kaze no stigma, full metal panic,full metal panic the second raid,full metal panic fumoffu, seikon no qwaser,karin,itazura na kiss,tokyo mew mew, fruits basket,shugo chara,sukitte ii na eu, tonari no kaibutsu-kun, mashiroiro symphony, spiral, hakushaku to yousei, hiiro no kakera, amnesia, arcana famiglia, la corda d'oro, brothers conflict, kamisama hajimemashita, mirai nikki, inu x boku ss, hakuouki(toate sezoanele), mm!, Dance in the Vampire Bund, CØDE:BREAKER, Mnemosyne: Mnemosyne no Musumetachi, am mai vazut si altele dar nu imi mai aduc aminte. va rog sa ma ajutati.
apropo scuze categoria

1 răspuns:
| elvisel a răspuns:

Anime romantice ce mi-au placut si mie au fost clannad, clannad after story, Photo Kano.si ceva mixt gen romance/actiune ar fi sword art online.astea ti le pot recomanda deoarece pe acestea le-am vizionat si eu, succes