| ĐємσиiquєΑиgєl a întrebat:

Ce animeuri ca full metal panic stiti?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Code Geass, Kaze no Stigma, Martian Successor Nadesico, Escaflowne, Black Lagoon, Neon Genesis Evangelion, Zero no Tsukaima, Shakugan no Shana, Kure-nai, Eureka Seven.
Nu toate anime-urile de mai sus au planul militar, dar fie au acţiunea asemănătoare, fie acelaşi gen.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Code geass si ghost in the shell : stand alone complex

| DayByDay a răspuns:

Kaichou maid sama, Paradise Kiss, Nana.

| danimotenel a răspuns:

Urmatoarele seri: Full metal Panic:the second raid; Full metal panic:fumoffu;

Code Geass

Code Geass R2

Dragonaut: The Resonance

Hakaima Sadamitsu

Infinite Stratos

Kannazuki no Miko

Kyoshiro To Towa No Sora

Zero Zero Nine One

Maji de Watashi ni Koi Shinasai!

Kyoukai Senjou no Horizon

l-e poti vedea online ro sub aici : http://anime.kage.ro/genuri/cauta-anime.php doar alegi pe care vrei.