| vianora a întrebat:

Buna TPU.as dori sa vad mai multe animeuri romantice, cu acctiune asemanatoare cu hidan no aria. ati putea sa imi dati o lista cu animeuri asemanatoare ce hidan no aria sau cu strike the blood. dar daca nu, ar fi bine si o lista cu animeuri romantice.
P.S.; am vazut urmatoarele animeuri:
-strike the blood,hidan no aria,kyoshiro to towa no sora,special a, campione, otome youkai zakuro, diabolik lovers, yamato nadeshiko shichi henge, kaichou wa maid-sama,guilty crown, kimi ni todoke, kaleido star, itsuka tenma no kuro usagi, vampire knight/guildy, rosario vampire,kaze no stigma, full metal panic,full metal panic the second raid,full metal panic fumoffu, seikon no qwaser,karin,itazura na kiss,tokyo mew mew, fruits basket,shugo chara,sukitte ii na eu,tonari no kaibutsu-kun, mashiroiro symphony, spiral, hakushaku to yousei, hiiro no kakera, amnesia, arcana famiglia, la corda d'oro, brothers conflict, kamisama hajimemashita, mirai nikki, inu x boku ss, hakuouki(toate sezoanele), mm!, Dance in the Vampire Bund, CØDE:BREAKER, Mnemosyne: Mnemosyne no Musumetachi, am mai vazut si altele dar nu imi mai aduc aminte. va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Incearca Kokoro Connect povestea e super